Як обрати

Купуючи нові двері, багато звертають увагу в основному на її вартість і дизайн. Але обирати двері необхідно, враховуючи всі важливі критерії: для вхідних дверей - це безпека, звуко- і теплоізоляція, для міжкімнатних дверей - це екологічність (матеріал двері), стійкість до навантажень, безпека та зручність використання, простота в догляді, створення затишку.

ОБИРАЄМО ВХІДНІ ДВЕРІ

Стійкість до зламування - один з важливих показників безпеки вхідних дверей. Клас стійкості залежить від різних конструктивних рішень - товщини металевої обшивки, кількості ребер жорсткості, ступенем захисту замків від силових впливів, міцності каркаса і т.д.

Щоб правильно обрати металеві двері звертайте увагу на:

 vybor-vhodnoy-dveri-ukr.

Полотно

Товщина дверного полотна від 80 до 90 мм з контурними ущільнювачами - це вже реальний захист від протягів, шуму і сторонніх запахів. Однак пустотілі вхідні двері не захистять вас від звуків ззовні і від холоду, тому простір між металевими листами заповнюють утеплювачем, на матеріал якого необхідно звертати увагу.

Горизонтальні і вертикальні ребра жорсткості підвищують захист від злому, забезпечують жорсткість конструкції і запобігають деформацію. Загальна кількість ребер жорсткості від 2 до 10. Чим більше в конструкції ребер жорсткості, тим міцнішим, важким і надійним буде дверне полотно.

Зовнішня частина полотна повинна бути стійка до механічних ушкоджень, перепадів температур.

Товщина металу

Листи металу дверного полотна повинні бути цільними і не мати зварних швів, інакше двері легко пошкодити посиленим механічним впливом. Товщина металу на полотні - не менше 1,5 мм.

Замки

Найкраще, якщо вхідні двері буде з двома замками різної конфігурації: комбінація сувальдного і циліндрового або моноблок. Моноблок - це єдиний блок, який об'єднує в собі два типи замку. Зламати його значно складніше, ніж сувальдний і циліндровий окремо.

Петлі

Основні функції дверних петель - кріплення дверного полотна до рами і забезпечення плавного відкривання і закривання дверей. Але досить часто зламують саме з боку петель, тому краще рішення - це петлі на підшипниках в комплексі з встановленими антизрізами.

Кількість петель залежить, в першу чергу, від маси дверного полотна і від функціонального навантаження на двері. Недостатня кількість петель на важкої двері може стати причиною їх передчасного виходу з ладу. Тому двері можуть мати дві, три і більше петель.

 

  knopka-pereyti-k-vyboru-vhodnoj-dveri-ukr. knopka-zakazat-konsultaciju-ukr.

 

 

ОБИРАЄМО МІЖКОМНАТНІ ДВЕРІ

material-mk-dveriНайважливіший показник для вибору міжкімнатних дверей – це матеріал її виготовлення. Адже, за великим рахунком, від нього залежать характеристики дверей, а також її вартість. Для того щоб Ви могли вибрати необхідний матеріал, скажімо пару слів про кожен з них, відзначимо їх основні переваги та недоліки.

 

Масив дерева – натуральний, екологічний, міцний матеріал. Зараз на ринку дверей зустрічається дедалі рідше.

 Натуральні вентиляційні властивості, екологічні, міцні, довговічні, благородний вигляд.

 Чутливі до перепадів температури та вологи, висока вартість.

 

Шпон – це тонкий зріз верхнього шару деревини, що зберігає структуру та колір дерева, завтовшки від 0,1 до 10 мм. Каркас під шпоном зазвичай із ДСП або МДФ. МДФ легше і не містить шкідливих речовин, але дорожче. 

 Хороша вологостійкість, звукоізоляція, доступний екологічний матеріал, ремонтопридатність.

 Схильні до впливу сонячних променів

 

Екошпон – матеріал на основі натуральних волокон деревини, які з'єднані невеликою кількістю клею. Каркас дверей з екошпона може бути із дерева, пластику або картону.

  Імітує масив дерева, відмінна звукоізоляція, вологостійкість, екологічний.

 Невисока міцність, слабка ремонтопридатність.

 

ПВХ плівка як облицювання виглядає простіше екошпона. Це абсолютно плоске полотно, яке складається з двох листів МДФ (або ДСП у дешевому варіанті), по периметру рама, усередині стільника. Покритий цей каркас полівінілхлоридом, на який можна нанести будь-який малюнок, дуже точно повторює малюнок і фактуру натурального дерева.

 Міцність, вологостійкість, пожежна безпека, стійкість до навантажень, простий догляд, доступна вартість.

 За жорстких умов експлуатації можливе розшарування кромки, слабка ремонтопридатність.

Забарвлені двері по конструкції можуть бути абсолютно будь-якими. Найчастіше це комбіновані двері з поверхнею із МДФ, але фарбують і двері з масиву. Фарбують як якісною зносостійкою емаллю, як у наших дверях, так і дешевою порошковою фарбою.

Властивості матеріалу полотна впливають на тепло- та звукопровідність дверей, на міцність усієї дверної системи, а відповідно і на тривалість її експлуатації.

Після того, як Ви визначилися з матеріалом дверей, який підходить для Вашої оселі сміливо можна приступати до вибору стилю та кольору дверей. Міжкімнатні двері можна підбирати під колір підлоги, плінтусів та стін. Однак останнім часом досить часто відтінок дверей вибирають під колір меблів, які встановлені в кімнатах.

За способом відкривання/зачинення міжкімнатні двері можуть розпашні (одностулкові або двостулкові) або рідше розсувні. З цим пунктом Вам визначитись буде не складно.

Також при замовленні дверцят Вам необхідно буде знати бік відчинення. Для того щоб правильно визначити відкриття дверей достатньо стати обличчям до дверей із зовнішнього боку. Якщо дверні петлі будуть знаходитися ліворуч, то двері ліві. Це важливо знати для встановлення дверних замків або ручок.

 

Приділіть особливу увагу ФУРНІТУРІ. Неякісні ручки, замки та петлі здатні зіпсувати враження від найпрезентабельніших і найдорожчих дверей. За останні роки на ринку фурнітури з'явилося багато новинок. Так петлі можуть бути прихованими – займають мінімальний простір і не псують інтер'єр. Приховані петлі надійні, мають плавний хід і можуть витримати досить високе навантаження.

При виборі замку, зверніть увагу на магнітний замок, який має безшумний механізм.

Нюансів та критеріїв, що впливають на вибір міжкімнатних дверей, досить багато. Але, якщо врахувати важливі фактори, то обрані двері будуть не тільки чудово підходити до інтер'єру приміщення, але й прослужать довгий термін, виконуючи всі важливі для Вас функції.

 

knopka-zakazat-konsultaciju-ukr.