Як замовити

Для замовлення дверей Вам необхідно пройти кілька етапів і ми з радістю допоможемо Вам на кожному з них.

oformit-zakaz 

ВИБІР ДВЕРІ

Для нас дуже важливо, щоб двері, які Ви придбаєте у нас, тішили Вас і прослужили довгі роки. Тому найкращим варіантом для Вас буде попередня консультація з нашим фахівцем, який під Ваші запити та побажання підбере «ту саму» двері. Більше того, ми і наші виробники не обмежуються моделями, представленими на сайті – в наших силах зібрати для Вас унікальні двері.

Якщо Ви вже вивчили заздалегідь всю можливу інформацію про двері, то для самостійного вибору Ви можете скористатися розширеним фільтром товарів.

Після того, як Ви зробили свій вибір, достатньо зв'язатися з нами, залишити запит на зворотній дзвінок або оформити замовлення прямо на сайті.

Щоб побачити зразки дверей, розглянути деталі та отримати наочну консультацію, запрошуємо Вас до нашої виставкової зали, що знаходиться за адресою пр. Д. Яворницького 72-Б
Бізнес-центр "Delmar Lux", 1 поверх

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

При замовленні дверей у Вас повинен бути виконаний замір прорізу. Якщо ви маєте необхідні навички, то ви можете виконати замір самостійно. Але якщо Ви це плануєте робити вперше, то радимо не ризикувати і довірити цей процес фахівцям. Вимірювання, виконане правильно, дозволить уникнути додаткових монтажних робіт і заощадити час.

Ми пропонуємо можливість своїм клієнтам викликати досвідченого замірника абсолютно безкоштовно по м. Дніпро (+50 км). При замірі наш фахівець:

 

knopka-zakazat-besplatniy-zamer 

ЗАМОВЛЕННЯ ДВЕРІ

Вітаємо, найскладніший етап позаду: виробник та модель дверей вибрано, фурнітура підібрана, розміри відомі. Ми надамо Вам кошторис по дверях з доставкою та встановленням, або лише вартість виробу. Отримати Ви її можете в усній формі, у месенджері або заїхавши до нас у салон.