Міжкімнатні двері Fado Helsinki 1501

Серія: Helsinki
Модель: 1501

Можливі кольори:

fado-tonirovka-po-dubufado-kraska-s-otkrytoj-poroj-po-dubufado-kraska-s-zakrytoj-poroj-po-dubu

Моделі:

fado-helsinki.

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 13200 грн.

Межкомнатные двери “FADO” производятся из деревянного евробруса, МДФ панелей и экологически чистых водных клеев. В качестве отделочного материала используется натуральный шпон дуба, тонировка и лак.

ВЫСОКАЯ ПРОЧНОСТЬ  за счет специального покрытия нешлифованным дубовым шпоном с неповторимой фактурой, которая крепче, чем все остальные виды шпона. Вверху нанесены три слоя полиуретанового лака или паркетного масла. По двери Fado даже можно ходить.


ОФИЦИАЛЬНАЯ ГАРАНТИЯ на межкомнатные двери Фадо и на монтаж дверей составляет пять лет. Гарантию 5 лет на установку не предоставляет ни один производитель дверей в мире.


Крепление Г-образных наличников без гвоздей, что позволяет их легко снять, чтобы сменить обои и перекрасить стены. После этого между ними и стеной не останется щель. Пазовый наличник дает возможность максимально плотно пригонять двери к стенам - даже при существенных неровностях дверных проемов. Тихое и плавное закрытие двери благодаря специальному итальянскому замку с язычком из пластика.

Возможность установки моделей в разные виды коробок.


Дверная коробка Standart норма для полотна без четверти.

За счёт того, что четверть убирается – полотно становиться вровень с коробкой.

 fado-bez-chetverti

 

Стоевые полотна, поперечина верхняя и нижняя, дверная коробка – массив сосны. Глухая часть (филёнка, наличники плоские 70 мм) – MDF. Петли – испанка (открывание 170 градусов) или скрытые петли (открывание 160 градусов).

Толщина полотна 40мм. Любого дизайна полотно - норма (без четверти).

fado-standart-norma

Premium коробка для полотна - норма (без четверти).

В данной коробке используется наличник Premium 100, за счёт которого полотно и наличник смотрятся в одной плоскости. Premium коробка всегда на скрытых петлях.

fado-premium-bez-chetverti

Полотно – щитовое:
• 2 листа MDF - 8 мм;
• Фанера по периметру полотна как каркас (придает жёсткость)
• Наполнение соты – плотный картон как гармошка, чтобы два листа MDF не сходились между собой, не сдавливалось и не утяжеляла полотно.
Наличник с лицевой стороны 100 мм - фанера, а с внутренней – 70 плоский - MDF.

/fado-premium-standart
REVERSE коробка.

При использовании REVERSE коробки полотно и наличник в одной плоскости с лицевой стороны, но открывание во внутрь.

fado-premium-revers

 

Smart коробка

Преимущества данной коробки в том, что при закрытой двери вид изнутри меняется: не видно коробки за счёт того, что она спрятана за цельным расширителем, который есть продолжением по стене.

fado-smart

 

Міжкімнатні двері "FADO" виготовляються з дерев'яного євробрусу, МДФ панелей та екологічно чистих водяних клеїв. Як оздоблювальний матеріал використовується натуральний шпон дуба, тонування і лак.

ВИСОКА МІЦНІСТЬ за рахунок спеціального покриття нешліфованим дубовим шпоном з неповторною фактурою, яка міцніша, ніж усі інші види шпону. Вгорі нанесено три шари поліуретанового лаку або паркетної олії. По дверях Fado навіть можна ходити.


ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ на міжкімнатні двері Фадо та на монтаж дверей складає п'ять років. Гарантію 5 років на встановлення не надає жоден виробник дверей у світі.


Кріплення Г-подібних лиштв без цвяхів, що дозволяє їх легко зняти, щоб змінити шпалери та перефарбувати стіни. Після цього між ними та стіною не залишиться щілина. Пазова лиштва дає можливість максимально щільно приганяти двері до стін - навіть при суттєвих нерівностях дверних отворів. Тихе та плавне закриття дверей завдяки спеціальному італійському замку з язичком із пластику.

МОЖЛИВІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ МОДЕЛЕЙ У РІЗНІ ВИДИ КОРОБОК.

Дверна коробка Standart техно для полотна з чвертю.

Забезпечує хорошу звуко-і шумоізоляцію в будь-якому приміщенні, а також гарний естетичний зовнішній вигляд полотна, оскільки приховає видимий проміжок між дверима і дверною коробкою.

fado-chetvert.

Стоєві полотна, верхня і нижня поперечка, дверна коробка - масив сосни. Глуха частина (філя, лиштва плоска 70 мм) – MDF. Петлі "Otlav".

Відкриття на 140 градусів. Будь-який дизайн.

fado-standart-tehno

Дверна коробка Standart - норма для полотна без чверті.

За рахунок того, що чверть забирається - полотно ставати врівень з коробкою.

 fado-bez-chetverti

 

Стоєві полотна, верхня і нижня поперечка, дверна коробка - масив сосни. Глуха частина (філя, лиштва плоска 70 мм) – MDF. Петлі - іспанка (відкриття 170 градусів) або приховані петлі (відкриття 160 градусів).

Товщина полотна 40мм. Будь-якого дизайну полотно – норма (без чверті).

fado-standart-norma

Premium коробка для полотна – норма (без чверті).

У цій коробці використовується наличник Premium 100, за рахунок якого полотно і наличник виглядають в одній площині. Premium коробка завжди на прихованих петлях.

fado-premium-bez-chetverti

Полотно – щитове:
• 2 листи MDF – 8 мм;
• Фанера по периметру полотна як каркас (додає жорсткість)
• Наповнення стільника – щільний картон як гармошка, щоб два аркуші MDF не сходилися між собою, не стискалися і не обтяжували полотно.
Лиштва з лицьового боку 100 мм - фанера, а з внутрішнього - 70 плоский - MDF.

/fado-premium-standart
REVERSE коробка.

При використанні REVERSE коробки полотно і лиштва в одній площині з лицьового боку, але відкривання всередину.

fado-premium-revers

Smart коробка

Переваги даної коробки в тому, що при закритих дверях вигляд зсередини змінюється: не видно коробки за рахунок того, що вона захована за розширювачем, який є продовженням по стіні

 

Материал

Шпон, Масив сосни

Розмір полотна

2000*900, 2000*800, 2000*700, 2000*600

Спосіб відкривання

Розпашні, Розсувні, Реверсні

Коробка

Сосна, шпонована дубом або МДФ пофарбована (з націнкою), ширина короба 80мм з пазами під лиштву, з ущільнювачем deventer

Лиштва

МДФ шпонований дубом або пофарбований МДФ (з націнкою), плоский, ширина 70мм або фігурний.

Доборна планка (комплект)

Добор 70мм, Добор 120мм, Добор 180мм, Добор 250мм, Добор 500мм

Замок

AGB (Італия)

Петлі

Торцеві петлі Otlav або приховані AGB

 Додаткові опції: поріг, що випадає, магнітний замок, приховані петлі, виготовлення нестандартних розмірів, двокольорове фарбування полотна і короба.

Дверні блоки в міжкімнатних дверях можуть виготовлятися:

1) Одинарними (розміри: 660,760,860,960х2060мм).

fado-odinarnye


2) Двостулкові (розміри: 1240,1440,1640,1840х2060мм).

fado-dvustvorchatye

3) Зсувні (розміри: 1110,1210,1310,1410х2060мм). У разі нестандартних прорізів стін є можливість замовити розширювач короба (додаткову планку) розмірами від 100 мм до 500 мм.

fado-sdvizhnye

 

 

У засклених моделях міжкімнатних дверей фабрики «FADO» застосовується скло матове сатин завтовшки 4 мм – у стандартній комплектації. При бажанні для моделей Madrid 101 104, Paris 1701 1703, Praga 1801 1804, Valencia 1901, Versall 1101 1103, можна замовити нанесення декоративного візерунка на скло сатин - мат, а також нанесення декоративної плівки з малюнком: або ж «Венеція».

 

 

fado-nereguliruemye-petli

 

fado-skrytye-petli

 

fado-petli-otlav

 

fado-agb-mediana