Міжкімнатні двері Коrfad ALUMINIUM LOFT PLATO ALP02

Серія: ALUMINIUM LOFT PLATO
Модель: ALP-02

Можливі кольори:: Арт бетон, Сталь Кортен, Лофт бетон, Лайт бетон

korfad-alp-02-palitra

Колекція ALUMINIUM LOFT PLATO відрізняється відсутністю скла або дзеркал у полотні дверей, замість них – декоративні вставки з алюмінію, пофарбованого чи виконаного у природному блиску та кольорі.

 

 

 

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
 • полотно
 • коробка
 • наличники
 • петли
 • замок
 • ручки
від 11660 грн.

Колекція ALUMINIUM LOFT PLATO відрізняється відсутністю скла або зеркал біля полотна дверей, замість них – декоративні вставки з алюмінію, пофарбованого чи виконаного у природному блиску та кольорі.

 

korfad-dvernaja-korobka-standartkorfad-dvernaja-korobka-teleskop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каркас гарантує стійкість і міцність полотна, а середники відіграють роль ребер жорсткості. Масив дерева покритий шаром МДФ для надання несучих конструкцій дверей високої жорсткості та стабільності форм. Технологія виробництва забезпечує повний захист деталей зовнішніх чинників. Відсутність швів на облицювальній поверхні та стиків у торці продовжують термін служби дверей.

korfad-dveri-sostoyatПокриття «SINCROLAM»

Фабрика дверей ТМ "Korfad" виготовляє збірні міжкімнатні двері та погонажні вироби з використанням італійського екошпона – захисно-декоративного покриття «SINCROLAM». Такі двері надзвичайно довговічні і мають високу зносостійкість - не затираються, не розтріскуються і надовго зберігають початковий колір і текстуру дерева.

 • Зроблено в Італії. SINCROLAM® – технологічний багатошаровий матеріал нового покоління. CLPL® Continuous Low Pressure Laminates (ламінат безперервного пресування під низьким тиском).
 • Безпека. "SINCROLAM" - це єдиний продукт на ринку без забруднюючих речовин.
 • Екологічність. Вся лінія продукції «SINCROLAM» виробляється з використанням екологічно безпечних технологій з акцентом на натуральні та вторинної переробки матеріали. Не виділяє токсичних чи агресивних газів при горінні та легко переробляється.
 • УФ-стійкість. "SINCROLAM" не вигоряє і не тріскається навіть від прямих сонячних променів.
 • Вологостійкість. "SINCROLAM" - це вологостійке покриття, яке легко переносить значні перепади температури та вологості.
 • Теплостійкість. "SINCROLAM" витримує високі температури.
 • Хімічна стійкість. «SINCROLAM» простий і не вибагливий у догляді.
 • 3D оптичний ефект. «SINCROLAM» - це наявність візуальних ефектів та природних тактильних поверхонь, таких як ефект «відкритої пори».

Коробка

Масив сосни + МДФ

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

400, 600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

40 мм

Необхідна висота дверного отвору

2050-2090 мм

Необхідна ширина дверного отвору

480-540 мм, 680-740 мм, 780-840 мм, 880-940 мм, 980-1040 мм

Конструкція

Царгові (збірні) двері

Чверть на полотні

Ні

Покриття

Экошпон Sincrolam (Італія)

Базові декори: дуб вибілений, венге, горіх, дуб грей, дуб марсала. Інші кольори палітри – опція.

korfad-palitra 

Скло у базовій комплектації: Сатин білий, товщина 4 мм. Опція – бронза сатин, чорне скло.

 korfad-stekla

 

Сертифікація продукції – це важливий пріоритет у роботі фабрики. Сучасний сертифікат стандартизації ISO 9001: 2009 підтверджує високу якість продукції на кожному етапі виробництва. Ми використовуємо перевірені технології, а на виробництві працюють досвідчені майстри з високим рівнем професійної підготовки, які пройшли відповідну атестацію та отримати дозвіл на роботу. Використовуючи десять точок, ми здійснюємо перевірку якості безпосередньо на конвеєрі. Тому ви отримуєте продукцію із 5-річною гарантією відмінної якості. Крім того, продукція має міжнародний стандарт України Б В.2.6-99: 2009 "Блоки дверні ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

 

Двері Korfad поставляються з фабрики без фурнітури та без урізання. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення всією необхідною фурнітурою.