Міжкімнатні двері Коrfad Glass Loft plato GLP-02

Серія: Glass Loft plato
Модель: GLP-02

Можливі кольори: сталь кортен, арт бетон, лофт бетон, лайт бетон, Super PET аляска, Super PET магнолія, Super PET сірий, Super PET антрацит, Super PET чорний

Колекція GLASS LOFT PLATO відрізняється відсутністю скла або дзеркал у полотні дверей, замість них – декоративні вставки з алюмінію, пофарбованого в колір золото, графіт, чорний, білий або виконаного у природному блиску та кольорі сатин. 

 

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
 • полотно
 • коробка
 • наличники
 • петли
 • замок
 • ручки
від 11660 грн.

За типом конструкції це щитові двері. Щитові двері мають таку назву завдяки тому, що лицьова та тильна сторони полотна є плоским щитом.

Щитові двері надійні, стійкі до впливу вологи, перепадів температури та майже не деформуються. Дана конструкція не містить швів, тому має бездоганний вигляд та гладку поверхню. Ці двері створені за сучасними італійськими технологіями. Полотно також італійське високоякісне захисно-декоративне покриття, яке гарантує екологічність та безпеку.

korfad-dveri-shitovie

Каркас гарантує стійкість і міцність полотна, а середники відіграють роль ребер жорсткості. Масив дерева покритий шаром МДФ для надання несучих конструкцій дверей високої жорсткості та стабільності форм. Технологія виробництва забезпечує повний захист деталей зовнішніх чинників. Відсутність швів на облицювальній поверхні та стиків у торці продовжують термін служби дверей.

korfad-dveri-sostoyatПокриття «SINCROLAM»

Фабрика дверей ТМ "Korfad" виготовляє збірні міжкімнатні двері та погонажні вироби з використанням італійського екошпона – захисно-декоративного покриття «SINCROLAM». Такі двері надзвичайно довговічні і мають високу зносостійкість - не затираються, не розтріскуються і надовго зберігають початковий колір і текстуру дерева.

 • Зроблено в Італії. SINCROLAM® – технологічний багатошаровий матеріал нового покоління. CLPL® Continuous Low Pressure Laminates (ламінат безперервного пресування під низьким тиском).
 • Безпека. "SINCROLAM" - це єдиний продукт на ринку без забруднюючих речовин.
 • Екологічність. Вся лінія продукції «SINCROLAM» виробляється з використанням екологічно безпечних технологій з акцентом на натуральні та вторинної переробки матеріали. Не виділяє токсичних чи агресивних газів при горінні та легко переробляється.
 • УФ-стійкість. "SINCROLAM" не вигоряє і не тріскається навіть від прямих сонячних променів.
 • Вологостійкість. "SINCROLAM" - це вологостійке покриття, яке легко переносить значні перепади температури та вологості.
 • Теплостійкість. "SINCROLAM" витримує високі температури.
 • Хімічна стійкість. «SINCROLAM» простий і не вибагливий у догляді.
 • 3D оптичний ефект. «SINCROLAM» - це наявність візуальних ефектів та природних тактильних поверхонь, таких як ефект «відкритої пори».

Коробка

Масив сосни + МДФ

Висота полотна

2000 м

Ширина  полотна

400, 600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

40 мм

Торець полотна

Огорнутий без стиків

Тип полотна

Глухе, декор

Конструкція

Каркасно-щитові

Чверть на полотні

Ні

Покриття

Экошпон Sincrolam (Італія)

Доступні кольори: Арт бетон, лофт бетон, лайт бетон, сталь кортен, білий перламутр.
Доступні кольори Super PET: Аляска, антрацит, чорний, магнолія, сірий.
Види скла: графіт, дзеркало, бронзове дзеркало.
Види декору: дерево, лакові пластини.

Сертифікація продукції – це важливий пріоритет у роботі фабрики. Сучасний сертифікат стандартизації ISO 9001: 2009 підтверджує високу якість продукції на кожному етапі виробництва. Ми використовуємо перевірені технології, а на виробництві працюють досвідчені майстри з високим рівнем професійної підготовки, які пройшли відповідну атестацію та отримати дозвіл на роботу. Використовуючи десять точок, ми здійснюємо перевірку якості безпосередньо на конвеєрі. Тому ви отримуєте продукцію із 5-річною гарантією відмінної якості. Крім того, продукція має міжнародний стандарт України Б В.2.6-99: 2009 "Блоки дверні ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

Двері Korfad поставляються з фабрики без фурнітури та без урізання. Ми підберемо та укомплектуємо Ваше замовлення всією необхідною фурнітурою.