Міжкімнатні двері Leador Asti Glass

Серія: Leador
Модель: Asti Glass

Можливі кольори:

leador-varianty-rasvetok-dverey

 

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 8100 грн.

 

ПОЛОТНО

shitovye-dveri-leador-astiМіжкімнатні двері Leador Asti Glass відносяться до щитових дверей. Каркас виготовляється із соснових брусів. Рамка каркаса, що обрамляє, вибудовується по периметру дверей і в місцях монтажу фурнітури посилюється для міцності додатковими вставками масиву дерева.

Брускова рамка заповнюється стільниковим матеріалом, виготовленим зі смужок картону, склеєних у вигляді сот. Заповнювач легко розтягується та стискається. За рахунок великого об'єму повітря двері виходять легкими, але досить міцними. Більше того це надає дверям додаткову звуко- та теплоізоляцію.

Каркас разом із заповнювачем з обох боків зашивається плитою МДФ, що набагато міцніше за інші типи деревних плит і є абсолютно екологічно чистим матеріалом.

 

 

ПОКРИТТЯ

Покриття Sincrolam - це високотехнологічний багатошаровий матеріал із відмінними візуальними та тактильними відчуттями. Технологія Lamitex – ламінат безперервного пресування під низьким тиском, що дає такі високі показники якості.

leador-asti-sincrolam

ЕКО. Уся лінійка продукції Sincrolam виготовляється із використанням екологічно чистих технологій. Покриття Sincrolam - єдине покриття, що не має забруднюючих речовин, таких як феноли, формальдегіди та розчинники.

Вологостійкість. Екошпон Sincrolam - вологостійкий, тому запобігає потраплянню вологи у вироби.

Високі показники температури. Витримує високі температури, не вигоряє та не розтріскується під впливом прямих сонячних променів.

Легкий догляд. Чищення дверей не займає багато часу, а засоби догляду не шкодять поверхні.

 

Коробка

Масив сосни + МДФ плити

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

400, 600, 700, 800, 900 мм

Товщина полотна

40 мм

Необхідна висота дверного отвору

2050-2070 мм

Необхідна ширина дверного отвору

480-520 мм, 680-820 мм, 880-920 мм, 980-1020 мм

Лиштва

МДФ (Ш) 70 м х (Т ) 8 мм х (Д) 2150 мм

Додаткова планка

МДФ (Ш) 100/200 мм х (Т )10 мм х (Д) 2070 мм

Скління

Глуха (без скла)

Покриття

Sincrolam

 

 

Варіанти кольорів дверей:

eador-varianty-rasvetok-dverey

СКЛО

Товщина – 4 мм. Представлено у чотирьох варіантах:

Пропускають світло:

✓ Сатин білий (відтінок світло-сірого);

✓ Сатин бронза (відтінок коричневого);

✓ Сірий графіт (відтінок сірого).

Не пропускає світло:

✓ Чорне лакобель (чорний).

 

Варіанти скла:

leador-varianty-stekol-

Розсувна система

Будь-які двері фабрики LEADOR можуть бути встановлені на розсувну систему. Для багатьох сучасних квартир це просто необхідне рішення, воно зустрічається дуже часто і має як плюси так і мінуси. Звернемо увагу, дверний отвір для розсувних дверей відрізняється від звичайного.

Ми рекомендуємо робити висоту 2000 мм від готової підлоги (таку ж як і висота полотна), а ширину таку ж ширина дверей, які ви плануєте встановити. Якщо полотно 800 мм, то й проріз варто робити 800 мм.

Розсувні системи найчастіше ми використовуємо Lucido, Hercules, MVM на гумових коліщатках (шуму менше) які підтримують двері до 100 кг, тоді є великий запас міцності.

Шумоізоляція у таких дверей набагато менше, проте вони є. Розсувні двері найчастіше ставлять у зал чи прохідну кімнату, туди? де найчастіше двері відчинені, але іноді їх хотілося б прикрити.

Сьогодні фабрика дверей LEADOR фабричну врізку під фурнітуру не робить (думаємо скоро буде робити). Врізання фурнітури або весь монтаж можна замовити в нашому магазині.

Двері універсальні, і під них піде абсолютно будь-яка фурнітура, проте ми не рекомендуємо використовувати найдешевшу, оскільки вона може провиснути і пошкодити плівку.

Петлі можна встановлювати як накладні, так і врізні, за бажанням.