Міжкімнатні двері Leador Express Milan

Серія: Leador Express
Модель: Milan

Можливі кольори:

leador-milan-palitra

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 7300 грн.

ПОЛОТНО

Дверні полотна ТМ Leador відносяться до збірних дверних полотнів без чверті, що робить їх надійними та безпечними в експлуатації.

Стоєві та поперечні деталі виготовляються з переклеєного зрощеного масиву сосни (без сучків та смолянистих відкладень).

 leador-razrez-stoevoj

Каркас дверей покривається шаром листового МДФ для забезпечення високого ступеня жорсткості дверей та стабільності форми. На полотні відсутні стики на кромці, оскільки технологія виробництва забезпечує повний та всебічний захист деталей від зовнішніх факторів. Фільонки товщиною 10 мм виготовлені з МДФ.

ПОКРИТТЯ

ПВХ - плівка (Німеччина)

ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ

Дверна коробка з ущільнювачем - частина дверей, що закріплюється в стінах отвору, служить для навішування полотна. Виготовляється з переклеєного зрощеного масиву сосни (без сучків і смолянистих відкладень), листового мдф і італійського екошпона Sincrolam.

Розмір (Висота*Ширина*Товщина): 2070*80*34 мм

 

Додаткова дошка (телескоп) - виготовляється з МДФ, розширює дверну коробку до необхідного розміру. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2070*100/200*10 мм.

   

Лиштва (плоский з крилом телескоп) – декоративний елемент, який приховує монтажну піну між стіною та коробкою, виготовляється з МДФ. Тип: прямокутний, прибивний. Розмір (Висота * Ширина * Товщина): 2150 * 70 * 10 мм, "30 і "50.

   

Удавана планка - невелика рейка, яка приховує зазор між полотнами на двоторних або подвійних дверях. Рейка може бути розташована з одного або з двох сторін. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2070*32*10 мм.

 

Підлоговий плінтус – дозволяє сховати та захистити дроти від зовнішніх пошкоджень, закрити стики між стіною та підлогою та просто доповнити ваш інтер'єр під обраний вами колір міжкімнатних дверей. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2060*70*12 мм.

 Н - подібний з'єднувальний профіль 38*18*207 мм

 

 

Коробка

Масив сосни + МДФ плити

Висота полотна

2000 м

Ширина  полотна

400, 600, 700, 800, 900 мм

Товщина полотна

40 мм

Дверна коробка 

МДФ (Ш) 80 мм х (Т ) 10 мм х (Д) 2070 мм

Лиштва

МДФ (Ш) 70 мм х (Т ) 10 мм х (Д) 2150 мм / "30 и "50

Доборна доска

МДФ (Ш) 100/200 мм х (Т )10 мм х (Д) 2070 мм

Скління

Вставка

Покриття

ПВХ-плівка (Німеччина)

 

 

Доступні кольори: Клен Грей, Клен Айс, Білий льон

Доступне скління: чорне скло, білий сатин

Сьогодні фабрика дверей LEADOR фабричну врізку під фурнітуру не робить (думаємо скоро буде робити). Врізання фурнітури або весь монтаж можна замовити в нашому магазині.

Двері універсальні, і під них піде абсолютно будь-яка фурнітура, проте ми не рекомендуємо використовувати найдешевшу, оскільки вона може провиснути і пошкодити плівку.

Петлі можна встановлювати як накладні, так і врізні, за бажанням.