Міжкімнатні двері Terminus CLASSIC 03

Серія: CLASSIC
Модель: 03

Можливі кольори:

terminus-03-palitra

 

В НАЯВНОСТІ: дуб темний

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 9900 грн.

Фабрика «Термінус» - це сучасне вітчизняне виробництво, яке оснащене найновішим обладнанням з Німеччини та Італії.

Технологія виготовлення міжкімнатних дверей Terminus включає забезпечення таких найважливіших складових як: індивідуальність, зовнішній вигляд, якість, довговічність, міцність і звукоізоляція. Адже ці якості є невід'ємними критеріями вибору сучасних дверей. Міжкімнатні двері торгової марки Terminus забезпечені всіма цими параметрами на найвищому рівні.

КОНСТРУКТИВ.

За конструктивом двері серії «CLASSIC» - збірні (царгові) із фігурними фільонками.

Основа – зрощений брус хвойних порід. Заготівлі проходять ретельне сушіння та обробку. Видаляються всі дефекти – сучки, смоляні кишені, гнилизна тощо. Далі виконується шліфування, і бруски склеюються за технологією «єврошип». Технологія полягає в нарізанні надрізів на кожному бруску, які промазуються клеєм, що забезпечує надійне та міцне кріплення.

Після повторного шліфування та обробки заготовки покриваються МДФ (3 мм). Це надає додаткової міцності конструкції – полотно не «поведе» з часом, і воно буде стійким до перепадів вологості та температур.

Фільонки (середні частини дверей) виготовляються з MDF плити товщиною 10 і 16 мм., і покриваються натуральним шпоном.

ШПОНІРОВАНЕ ПОКРИТТЯ

Шпон виготовляється з кількох видів деревини: дуб, анегрі, макорі, американський горіх, сапелі. Виробляють шляхом тонкого зрізу частини поверхні з масиву дерева - його спилюють, лущить, стругають. Товщина шпону дверей "Terminus" 0,4 мм.

Головна мета – зберегти дерев'яну структуру поверхні. Плюси натурального шпону – це: екологічна чистота матеріалу, унікальність фактури, естетичність матеріалу. Шпон дешевший за деревний масив і полотно з ним має меншу масу.

Шпоновані двері покривають 3-5 шарами німецького поліуретанового лаку Hesse: ґрунтування, тонування (колір) та лакування.

Скління:
Варіант скління залежить від вибраної моделі. Товщина скла складає 4 мм.

Малюнки на склі виконані за німецькою технологією CadRam, що дозволяє створювати контурні вітражі, що підкреслюють класичний стиль цієї колекції.

ДВЕРІ З ГАРАНТІЄЮ

Купити міжконатні двері можна, зробивши замовлення на сайті або під'їхавши до нас в салон. Тут можна вивчити каталог всіх моделей, деякі подивитися наживо, отримати відповіді на всі питання.

Зробивши замовлення дверей у DOOR-SIZAM, Ви можете бути впевнені у своєчасній доставці та якісній установці дверей.

Коробка

Масив сосни + шпон

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

38 мм

Скляння 

товщина скла 4 мм

Замок 

AGB Mediana Evolution (Італия, 500 000 циклів відкривання)

Петлі

RDA 

 

• Нестандартний розмір дверних полотен.
• Можливість застосування на розсувній системі.
• Унікальні малюнки на склі.

ПЕТЛІ RDA виготовлені з високоякісної сталі. Її фішкою є формат "метелика". Це дозволяє змонтувати петлю шляхом накладання на дверне полотно без потреби фрезерувати пази. Гальванічне покриття забезпечує зносостійкість та збереження первозданного вигляду.

petli-rda

 

 

ЗАМОК для міжкімнатних дверей AGB Mediana Evolution з центральним язичком з поліаміду, що забезпечує неймовірну тишу закривання, зберігаючи при цьому надійність та міцність усіх замків AGB.

Mediana Evolution витримала випробування більше 500,000 циклів відкривання-закривання у разі постійної працездатності. Крім того, відмінна якість обробки гарантується періодичними випробуваннями на корозію у соляному тумані.

Mechanical lock - MEDIANA EVOLUTION - AGB - Alban Giacomo Spa - for entry  door / 1 point / built-in