Міжкімнатні двері Terminus ELIT PLUS 109

Серія: ELIT PLUS
Модель: 109

Можливі кольори:

terminus-109-elitplyus-palitra

В НАЯВНОСТІ: МАГНОЛІЯ

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 9400 грн.

Фабрика «Термінус» - це сучасне вітчизняне виробництво, яке оснащене найновішим обладнанням з Німеччини та Італії.

Колекція «ELIT PLUS» - це строгого і в той же час лаконічного стилю хай-тек.

Скошені фацетні фільонки, виконані в товщині стійок (царг) надають дверям цієї серії не тільки естетичної потужності, але роблять конструкцію більш стабільною та довговічною.

КОНСТРУКТИВ.

За конструктивом двері серії «ELIT PLUS» - збірні з підвищеною міцністю фільонок.

Основа – зрощений брус хвойних порід. Заготівлі проходять ретельне сушіння та обробку. Видаляються всі дефекти – сучки, смоляні кишені, гнилизна тощо. Далі виконується шліфування, і бруски склеюються за технологією «єврошип». Технологія полягає в нарізанні надрізів на кожному бруску, які промазуються клеєм, що забезпечує надійне та міцне кріплення.

Після повторного шліфування та обробки заготовки покриваються МДФ (3 мм). Це надає додаткової міцності конструкції – полотно не «поведе» з часом, і воно буде стійким до перепадів вологості та температур.

ОБРОБКА:

Як декоративне покриття дверей колекції «ELIT PLUS» використовується однотонне поліпропіленове покриття торгової марки «RENOLIT» (вироблено в Німеччині). Даний матеріал абсолютно безпечний та екологічно чистий (клас емісії формальдегідів «Е0», який отримав у Європі назву «Блакитний янгол»).

Застосування декорів ТМ «RENOLIT» дозволяє імітувати матове фарбування, але з підвищеними експлуатаційними характеристиками

Декори серії ELIT PLUS: білий, сірий, магнолія, антрацит.

СКЛІННЯ:

Варіант скління залежить від вибраної моделі. Товщина скла складає 4 мм.

Для колекції «ELIT PLUS» використовуються такі варіанти стекол:
· Скло матове «Сатин Світлий» (С).
· Скло матове «Сатін Бронза» (Т).

ДВЕРІ З ГАРАНТІЄЮ

Купити міжконатні двері можна, зробивши замовлення на сайті або під'їхавши до нас в салон. Тут можна вивчити каталог всіх моделей, деякі подивитися наживо, отримати відповіді на всі питання.

Зробивши замовлення дверей у DOOR-SIZAM, Ви можете бути впевнені у своєчасній доставці та якісній установці дверей.

Коробка

Масив сосни + шпон

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

38 мм

Скляння 

товщина скла 4 мм

Замок 

AGB Mediana Evolution (Італия, 500 000 циклів відкривання)

Петлі

RDA 

  • Нестандартний розмір дверних полотен;
  • Можливість застосування на розсувній системі.

Фабричне врізання фурнітури можливе лише під приховані петлі ТМ CEMOM або TM OTLAV (на розсуд компанії TERMINUS) та під механізм замку AGB Mediana Polaris.

ПЕТЛІ RDA виготовлені з високоякісної сталі. Її фішкою є формат "метелика". Це дозволяє змонтувати петлю шляхом накладання на дверне полотно без потреби фрезерувати пази. Гальванічне покриття забезпечує зносостійкість та збереження первозданного вигляду.

petli-rda

 

ЗАМОК для міжкімнатних дверей AGB Mediana Evolution з центральним язичком з поліаміду, що забезпечує неймовірну тишу закривання, зберігаючи при цьому надійність та міцність усіх замків AGB.

Mediana Evolution витримала випробування більше 500,000 циклів відкривання-закривання у разі постійної працездатності. Крім того, відмінна якість обробки гарантується періодичними випробуваннями на корозію у соляному тумані.

Mechanical lock - MEDIANA EVOLUTION - AGB - Alban Giacomo Spa - for entry  door / 1 point / built-in