Міжкімнатні двері Terminus NANOFLEX 107

Серія: NANOFLEX
Модель: 107

Можливі кольори:

terminus-107-palitra

 

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 8300 грн.

Фабрика «Термінус» - це сучасне вітчизняне виробництво, яке оснащене найновішим обладнанням з Німеччини та Італії.

Колекція NANOFLEX - це поєднання унікальних декорів, вироблених в Японії з інноваційних матеріалів на основі целюлози. Ці декори максимально точно імітують структуру дерева.

Прямі лінії елементів конструкції дверей колекції «NANOFLEX» впишуться практично в будь-який інтер'єр, а різноманітність деревних декорів дозволить підібрати двері до будь-якого покриття для підлоги.

КОНСТРУКТИВ.

За конструктивом двері серії «NANOFLEX» - збірні, або як їх ще називають - царгові

Основа – зрощений брус хвойних порід. Заготівлі проходять ретельне сушіння та обробку. Видаляються всі дефекти – сучки, смоляні кишені, гнилизна тощо. Далі виконується шліфування, і бруски склеюються за технологією «єврошип». Технологія полягає в нарізанні надрізів на кожному бруску, які промазуються клеєм, що забезпечує надійне та міцне кріплення.

Після повторного шліфування та обробки заготовки покриваються МДФ (3 мм). Це надає додаткової міцності конструкції – полотно не «поведе» з часом, і воно буде стійким до перепадів вологості та температур.

ОБРОБКА:

Як декоративне покриття дверей колекції «NANOFLEX» використовується еко-шпон торгової марки «NANOFLEX», яка є інтелектуальною власністю компанії «ТЕРМІНУС». Даний матеріал стійкий до легких побутових та механічних пошкоджень, стійкий до впливу ультра-фіолетових променів та невибагливий у догляді.

СКЛІННЯ:

Варіант скління залежить від вибраної моделі. Товщина скла складає 4 мм.

Для колекції «NANOFLEX» використовуються такі варіанти стекол:
· Скло матове «Сатін Світлий» (С);
· Скло матове «Сатін Бронза» (Т);
· Скло чорне Lacobel (Ч).

ДВЕРІ З ГАРАНТІЄЮ

Купити міжконатні двері можна, зробивши замовлення на сайті або під'їхавши до нас в салон. Тут можна вивчити каталог всіх моделей, деякі подивитися наживо, отримати відповіді на всі питання.

Зробивши замовлення дверей у DOOR-SIZAM, Ви можете бути впевнені у своєчасній доставці та якісній установці дверей.

Коробка

Масив сосни + еко-шпон

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

45 мм

Скляння 

товщина скла 4 мм

Замок 

AGB Mediana Evolution (Італия, 500 000 циклів відкривання)

Петлі

RDA 

 

  • Нестандартний розмір дверних полотен;
  • Можливість застосування на розсувній системі.
 

Фабричне врізання фурнітури можливе лише під приховані петлі ТМ CEMOM або TM OTLAV (на розсуд компанії TERMINUS) та під механізм замку AGB Mediana Polaris.

ПЕТЛІ RDA виготовлені з високоякісної сталі. Її фішкою є формат "метелика". Це дозволяє змонтувати петлю шляхом накладання на дверне полотно без потреби фрезерувати пази. Гальванічне покриття забезпечує зносостійкість та збереження первозданного вигляду.

petli-rda

 

ЗАМОК для міжкімнатних дверей AGB Mediana Evolution з центральним язичком з поліаміду, що забезпечує неймовірну тишу закривання, зберігаючи при цьому надійність та міцність усіх замків AGB.

Mediana Evolution витримала випробування більше 500,000 циклів відкривання-закривання у разі постійної працездатності. Крім того, відмінна якість обробки гарантується періодичними випробуваннями на корозію у соляному тумані.

Mechanical lock - MEDIANA EVOLUTION - AGB - Alban Giacomo Spa - for entry  door / 1 point / built-in