Міжкімнатні двері Terminus SOLID 801

Серія: SOLID
Модель: 801

Можливі кольори:

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 11200 грн.

SOLID – колекція, в якій актуальні тренди дверної індустрії виразно поєднуються зі звичним прагматизмом міжкімнатних щитових дверей. Різноманітність варіантів декорування дверних полотен дозволяє за лічені хвилини підібрати модель, оптимальну для того чи іншого інтер'єру. Загалом колекція налічує 13 типів покриття, 4 з яких імітують деревину, решта мають однотонну матову поверхню.

КОНСТРУКТИВ.

За конструкцією міжкімнатні двері SOLID є щитовими, деякі з них розшиті заскленням (в наявності три різновиди тонованого скла Planibel і стільки ж дзеркальних варіантів). Щит дверей обклеєний плитою МДФ із двох сторін.

Асортимент покриттів дверних полотен SOLID налічує 13 декорів (4 дерев'яні та 9 однотонних матових).

Торці полотен можуть бути прикрашені анодованим алюмінієвим профілем у чорному чи сірому кольорі.
У процесі виробництва дверей Solid можливе використання двох типів погонажу: телескопічний (короб Solid 44 глибиною 107 мм) та прихований (Invisible).
При використанні короба прихованого монтажу доступне виготовлення дверей внутрішнього відчинення (inside).


ПОКРИТТЯ:

МДФ плити покриті плівкою Nanoflex. Це найновіший матеріал, який виготовлений на основі целюлози, максимально імітує структуру деревини, стійкий до легких механічних пошкоджень та ультрафіолетових променів. Вагомою перевагою Nanoflex є водостійкість покриття, це дає можливість надовго зберегти насиченість кольору.

ДВЕРІ З ГАРАНТІЄЮ

Купити міжконатні двері можна, зробивши замовлення на сайті або під'їхавши до нас в салон. Тут можна вивчити каталог всіх моделей, деякі подивитися наживо, отримати відповіді на всі питання.

Зробивши замовлення дверей у DOOR-SIZAM, Ви можете бути впевнені у своєчасній доставці та якісній установці дверей.

Коробка

Масив сосни (можливе встановлення алюмінієвої коробки)

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

600, 700, 800, 900 мм

Товщина  полотна

45 мм

Скляння 

-

Замок 

AGB Mediana Evolution (Італия, 500 000 циклів відкривання)

Петлі

RDA 

 

• Нестандартний розмір дверних полотен.
• Можливість застосування на розсувній системі.
• Унікальні малюнки на склі.

Фабричне врізання фурнітури можливе лише під приховані петлі ТМ CEMOM або TM OTLAV (на розсуд компанії TERMINUS) та під механізм замку AGB Mediana Polaris.

ПЕТЛІ RDA виготовлені з високоякісної сталі. Її фішкою є формат "метелика". Це дозволяє змонтувати петлю шляхом накладання на дверне полотно без потреби фрезерувати пази. Гальванічне покриття забезпечує зносостійкість та збереження первозданного вигляду.

petli-rda

 

ЗАМОК для міжкімнатних дверей AGB Mediana Evolution з центральним язичком з поліаміду, що забезпечує неймовірну тишу закривання, зберігаючи при цьому надійність та міцність усіх замків AGB.

Mediana Evolution витримала випробування більше 500,000 циклів відкривання-закривання у разі постійної працездатності. Крім того, відмінна якість обробки гарантується періодичними випробуваннями на корозію у соляному тумані.

Mechanical lock - MEDIANA EVOLUTION - AGB - Alban Giacomo Spa - for entry  door / 1 point / built-in

Більшість полотен для здешевлення вартості дверного блоку можна монтувати на петлі картки ТМ Aldeghi Luigi 143.