Вхідні двері
Фільтр
New


mse2_filter_ms_favorite


Бренд

Призначення


ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
БЕЗПЕКА
Застосувати
Вхідні двері
СОРТУВАТИ:
ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВКАЗУЄМО
МІНІМАЛЬНУ ВАРТІСТЬ МОДЕЛІ
ЗА ПОВНИЙ ДВЕРНИЙ КОМПЛЕКТ
 • ПОЛОТНО
 • ПЕТЛІ
 • КОРОБКА
 • ЗАМОК
 • ЛИШТВА
 • РУЧКА
Вхідні двері Портала Елегант Токіо Вхідні двері Портала Елегант Токіо color
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 10 100 грн.
Вхідні двері Портала Концепт Неаполь 2 Вхідні двері Портала Концепт Неаполь 2 color
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 10 900 грн.
Вхідні двері Портала Стріт М2 Вхідні двері Портала Стріт М2
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 15 000 грн.
Вхідні двері Булат Termo House-3-antracit Вхідні двері Булат Termo House-3-antracit
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 24 200 грн.
Вхідні двері Булат Престиж 172 Вхідні двері Булат Престиж 172
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 17 300 грн.
Вхідні двері Булат Престиж 156 Вхідні двері Булат Престиж 156
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 17 300 грн.
Вхідні двері Булат Статус 518 Вхідні двері Булат Статус 518
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 21 600 грн.
Вхідні двері Булат Олімп 216 Вхідні двері Булат Олімп 216
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 26 000 грн.
act Вхідні двері Булат Гарант гладка/156 Вхідні двері Булат Гарант гладка/156
ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
від 18 700 грн.
від 19 800 грн.

Вхідні двері – це «особа» будинку. На нашому сайті представлено багато моделей: квартирні та вуличні, з утеплювачем з мінеральної вати або іншого матеріалу, з товщиною полотна від 55 до 105 мм. Серед такого розмаїття може бути складно зорієнтуватись, тому спробуємо разом розібратися, як вибрати ідеальний варіант.

Вхідні двері у Дніпрі
Перед тим як купити вхідні двері в Дніпрі, слід зрозуміти, чим вони відрізняються від міжкімнатних дверей.

 • наявність максимально захищеного від злому замку та інших елементів, що підвищують показники безпеки (наприклад, верхнього або нижнього секрету, зачепів та гачків, сталевих підсилювачів та петель);
 • матеріали підвищеної міцності (наприклад, може бути використане полотно з твердих порід дерева з антивандальним покриттям або з гнутого металевого профілю з декількома ущільнювачами).

Крім того, можна замовити вхідні двері з підвищеними показниками теплоізоляції, звукоізоляції. Цього вдається досягти завдяки додатковому прошарку термоущільнювача або утеплювача. Будь-які вхідні двері міцніші міжкімнатні, в більшості випадків вони будуть важчими, масивнішими. За бажанням клієнта, ми можемо замінити циліндри замків на альтернативні моделі з вищим рівнем безпеки. При цьому комплектацію буде підібрано відповідно до особливостей конкретного виробу та його експлуатації.

Сучасні вхідні двері: види
Вхідні двері на замовлення бувають різних видів. Вони підбираються з урахуванням умов експлуатації. Якщо двері безпосередньо зазнають негативного впливу погодних умов і перепадів температур, то вони повинні мати спеціальне зовнішнє покриття (серед варіантів – спеціальна фарба або плівка). Якщо ж йдеться про підвищення безпеки, то відмінним вибором стануть моделі, виготовлені з цільногнутого листа металу, які на порядок міцніші за двері з профільної труби. Консультанти нашого магазину допоможуть вам зорієнтуватись у різноманітності представлених моделей.

Серед найпоширеніших видів дверей:

 • квартирні – встановлюються на вході у житло;
 • тамбурні - відокремлюють кілька квартир, розташованих на одній сходовій клітці;
 • офісні – призначені для встановлення у робочі приміщення;
 • парадні – ставляться на вході на територію присадибної ділянки, поєднують високу надійність та витончений зовнішній вигляд, декоративні елементи.

Умовно їх можна розділити на дві великі категорії – квартирні та вуличні. На нашому сайті передбачена можливість відразу «фільтрувати» ті варіанти, які більше підходять. Також, скориставшись вбудованим фільтром, ви можете встановити бажаний рівень безпеки та теплоізоляції, що дозволить швидше знайти потрібну модель.

Якими характеристиками повинні мати якісні вхідні двері?
Купуючи вхідні двері у Дніпрі, варто знати, на що звернути увагу. Хороший виріб повинен мати такі характеристики:

 • високі показники звукоізоляції та теплоізоляції (забезпечуються завдяки використанню мінеральної вати, пінополістиролу, пінополіуретану);
 • антивандальний захист (встановлюються верхні та нижні замки, ручки на розетці, броненакладки, антизрізи та інші елементи, що запобігають проникненню сторонніх у квартиру);
 • стійкість до механічних пошкоджень та перепадів температур (для виготовлення дверей найчастіше використовуються або високоякісний метал, або оброблена деревина, поєднана з верхнім шаром фанери);
 • стильний зовнішній вигляд (ми пропонуємо вироби різноманітних відтінків з каталогу RAL, моделі із дзеркальними та скляними вставками, геометричними візерунками та іншими декоративними елементами).

Перед встановленням дверей важливо переконатися, що вони відповідають розмірам отвору. Крім того, слід вибирати тільки ті моделі, які виготовлені з якісних матеріалів та відповідають стандартам безпеки. На нашому сайті представлені двері, які відрізняються високим рівнем надійності і зможуть дійсно захистити вас від «непроханих гостей». Наприклад, багато моделей мають європейські сертифікати з безпеки та захисту RC3.

Критерії вибору вхідних дверей у Дніпрі
Ціни на вхідні двері відрізняються, при цьому кожна модель здається привабливою по-своєму. Навіть у каталозі одного виробника представлені вироби з різними параметрами. Щоб зробити правильний вибір, ми рекомендуємо звернути увагу на такі моменти:

Надійність. Конструкція повинна бути міцною, тільки так вона зможе забезпечити необхідну безпеку та комфорт усередині приміщення. Ми пропонуємо моделі з трьома контурами ущільнювача (два – на полотні, один на коробі), надійними петлями та магнітними порогами, що забезпечують максимальне прилягання під час закриття. При цьому товщина полотна виробу може змінюватись від 55 до 105 мм, а товщина металу полотна – від 0,5 до 2 мм.

Умови експлуатації. При покупці варто орієнтуватися на те, наскільки активно будуть використовуватися двері, чи доведеться їм регулярно зазнавати впливу температурних перепадів і опадів, наскільки велика ймовірність зовнішніх пошкоджень. Для квартирних