Оплата і доставка

- ОПЛАТА -

vse-vidy-oplat

Для Вашої зручності Ви можете сплатити замовлення будь-яким способом.

З товаром ми Вам надаємо оригінали всіх документів: договір, чек про оплату, видаткова накладна, а за безготівкового розрахунку: рахунок-фактура, видаткова накладна, податкова накладна.

- ДОСТАВКА -

Після надходження замовленого товару на склад ми телефонуємо Вам і домовляємося про дату і час доставки. За потреби надаються послуги з підйому дверей до квартири.

vidy-dostavki-

!!! Обов'язково при отриманні замовлення переконайтеся в цілісності упаковки. Зовнішня упаковка може мати незначні дефекти, зумовлені особливостями транспортування та впливають на якість товарів. Будь ласка, переконайтеся також у відсутності зовнішніх пошкоджень товару та його повної комплектації у присутності кур'єра.

На жаль, після підписання вами документів про прийом замовлення, ми не зможемо прийняти претензію щодо наявності зовнішніх пошкоджень товару, а також претензії щодо комплектації.

 

Турбота про клієнта завжди є пріоритетним для нас, тому після отримання Вами продукції ми завжди відкриті для Вас. Сервісна служба готова допомогти у вирішенні питань, які можуть виникнути під час експлуатації дверей.