Міжкімнатні двері Fado Plato 1307 прихований монтаж

Серія: Plato
Модель: 1307

Можливі кольори:

fado-tonirovka-po-dubufado-kraska-s-otkrytoj-poroj-po-dubufado-kraska-s-zakrytoj-poroj-po-dubu

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 19500 грн.

З дверима прихованого монтажу можна реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, щоб зробити їх максимально невидимими в інтер'єрі.

Міжкімнатні двері "FADO" виготовляються з дерев'яного євробрусу, МДФ панелей та екологічно чистих водяних клеїв. Як оздоблювальний матеріал використовується натуральний шпон дуба, тонування і лак.

ВИСОКА МІЦНІСТЬ за рахунок спеціального покриття нешліфованим дубовим шпоном з неповторною фактурою, яка міцніша, ніж усі інші види шпону. Вгорі нанесено три шари поліуретанового лаку або паркетної олії. По дверях Fado навіть можна ходити.

У кожне полотно встановлено вирівнювач, який запобігає викривленню, перекісу або зміщенню дверного полотна в процесі експлуатації та встановлення.

Це міжкімнатні двері, монтаж яких відбувається врівень зі стіною, без зовнішнього облицювання наличниками. Така можливість виникла з розробкою особливої конструкції дверного короба.

Двері прихованого монтажу складаються з алюмінієвої коробки, полотна, прихованих петель Koblenz (Італія), магнітного замку AGB Polaris (Італія).

Відсутність видимої частини дверного короба, петель і лиштви, полотно, підготовлене під подальше оздоблення, величезний вибір обробки та відсутність обмежень у розмірі - роблять двері прихованого монтажу зручним вибором для дизайнерського інтер'єру.

skryityie-петли

Полотно в цих дверях – це два листи MDF по 8 мм, каркас полотна-фанера по периметру та випрямна натяжна струна (біля замку), заповнення порожнечі полотна – стільники (щільний картон гармошкою, як пустотілі квадрати).

fado-skrytye-aluminievye

Приховані двері реверсного (REVERSE) відчинення – це двері зворотного відчинення. Тут уже враховуються близькість стіни до дверного отвору, розташування вікон, розмір приміщення та загальне планування квартири чи будинку.
Наприклад, якщо міжкімнатні двері розташовані відносно один одного під кутом і на близькій відстані, тоді при одночасному відкриванні їх назовні, вони можуть зачіпати один одного, тим самим збільшуючи ймовірність пошкодження дверних полотен. У цьому випадку двері повинні відкриватися або всередину приміщень, або одна з них всередину, а інша назовні, якщо є можливість. Ось для таких моментів і передбачені двері прямого та зворотного відчинення.

dveri-skryitogo-montazha-standar-revers

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ на міжкімнатні двері Фадо та на монтаж дверей складає п'ять років. Гарантію 5 років на встановлення не надає жоден виробник дверей у світі.

 

Матеріал

Шпон, Масив сосни

Розмір полотна

2000*900, 2000*800, 2000*700, 2000*600

Спосіб відкривання

Розпашні

Коробка

Сосна, шпонована дубом 

Лиштва

-

Варіанти фінішного покриття

Тонування по дубу, олія по дубу, фарба по дубу, фарба по МДФ, ґрунтовані під оздоблення

Замок

AGB (Італия)

Петлі

Приховані AGB

 Додаткова комплектація:

  • Алюмінієвий торець по периметру полотна.
  • Торець та алюмінієвий короб можуть бути забарвленими у будь-який колір за картою RAL.

 

finishnoe-pokryitie

 

 

fado-skrytye-petli