Міжкімнатні двері Leador Laura LR-02

Серія: Leador
Модель: Laura LR-02

Можливі кольори:

leador-arona-palitra

з 23.09.22 ЗНИЖКА 15% на дверні полотна та погонажні вироби на весь модельний ряд збірних дверей у декорах Дуб Латте, Браун, Дуб саксонський.

Акція розповсюджується на нестандартні дверні полотна, виготовлені за індивідуальними розмірами.

Акція не поширюється на супутні товари, послуги та аксесуари

ПОВНИЙ
КОМПЛЕКТ
  • полотно
  • коробка
  • наличники
  • петли
  • замок
  • ручки
від 7300 грн.

ПОЛОТНО

Дверні полотна ТМ Leador відносяться до збірних дверних полотнів без чверті, що робить їх надійними та безпечними в експлуатації.

Стоєві та поперечні деталі виготовляються з переклеєного зрощеного масиву сосни (без сучків та смолянистих відкладень).

 leador-razrez-stoevoj

Каркас дверей покривається шаром листового МДФ для забезпечення високого ступеня жорсткості дверей та стабільності форми. На полотні відсутні стики на кромці, оскільки технологія виробництва забезпечує повний та всебічний захист деталей від зовнішніх факторів. Фільонки товщиною 10 мм виготовлені з МДФ.

 leador-iz-chego-sostoit-dver

ПОКРИТТЯ

Покриття Sincrolam - це високотехнологічний багатошаровий матеріал із відмінними візуальними та тактильними відчуттями. Технологія Lamitex – ламінат безперервного пресування під низьким тиском, що дає такі високі показники якості.

leador-pokrytie 

 

ЕКО. Уся лінійка продукції Sincrolam виготовляється із використанням екологічно чистих технологій. Покриття Sincrolam - єдине покриття, що не має забруднюючих речовин, таких як феноли, формальдегіди та розчинники.

Вологостійкість. Екошпон Sincrolam - вологостійкий, тому запобігає потраплянню вологи у вироби.

Високі показники температури. Витримує високі температури, не вигоряє та не розтріскується під впливом прямих сонячних променів.

Легкий догляд. Чищення дверей не займає багато часу, а засоби догляду не шкодять поверхні.

ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ

Дверна коробка з ущільнювачем - частина дверей, що закріплюється в стінах отвору, служить для навішування полотна. Виготовляється з переклеєного зрощеного масиву сосни (без сучків і смолянистих відкладень), листового мдф і італійського екошпона Sincrolam.

Розмір (Висота * Ширина * Товщина): 2070 * 80 * 40 мм (Без чверті товщина коробки 28 мм).

 leador-dvernaya-korobka-s-uplotnitelem

 

Добірна дошка – виготовляється з МДФ, розширює дверну коробку до необхідного розміру. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2070*100/200*10 мм.

 leador-dobornaya-doska

Лиштва – декоративний елемент, який приховує монтажну піну між стіною та коробкою, виготовляється з МДФ. Тип: прямокутний, прибивний. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2150*70*8 мм.

 leador-nalichnik

 

Удавана планка - невелика рейка, яка приховує зазор між полотнами на двоторних або подвійних дверях. Рейка може бути розташована з одного або з двох сторін. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2070*32*10 мм.

 leador-pritvornaya-planka

Підлоговий плінтус – дозволяє сховати та захистити дроти від зовнішніх пошкоджень, закрити стики між стіною та підлогою та просто доповнити ваш інтер'єр під обраний вами колір міжкімнатних дверей. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2060*80*16 мм.

leador-napolnyy-plintus 

 

Обшивка системи – декоративний елемент, що дозволяє заховати розсувну систему. Розмір (Висота*Ширіна*Товщина): 2070*120*10 мм.

 leador-obshivka-sistemy

 

Коробка

Масив сосни + МДФ плити

Висота  полотна

2000 м

Ширина  полотна

400, 600, 700, 800, 900 мм

Товщина полотна

40 мм

Необхідна висота дверного отвору

2050-2070 мм

Необхідна ширина дверного отвору

480-520 мм, 680-820 мм, 880-920 мм, 980-1020 мм

Лиштва

МДФ (Ш) 70 м х (Т ) 8 мм х (Д) 2150 мм

Додаткова планка

МДФ (Ш) 100/200 мм х (Т )10 мм х (Д) 2070 мм

Скління

Глуха (без скла)

Покриття

Sincrolam

 

 

Варіанти кольорів дверей:

eador-varianty-rasvetok-dverey

СКЛО

Товщина – 4 мм. Представлено у чотирьох варіантах:

Пропускають світло:

✓ Сатин білий (відтінок світло-сірого);

✓ Сатин бронза (відтінок коричневого);

✓ Сірий графіт (відтінок сірого).

Не пропускає світло:

✓ Чорне лакобель (чорний).

 

Варіанти скла:

leador-varianty-stekol-

Розсувна система

Будь-які двері фабрики LEADOR можуть бути встановлені на розсувну систему. Для багатьох сучасних квартир це просто необхідне рішення, воно зустрічається дуже часто і має як плюси так і мінуси. Звернемо увагу, дверний отвір для розсувних дверей відрізняється від звичайного.

Ми рекомендуємо робити висоту 2000 мм від готової підлоги (таку ж як і висота полотна), а ширину таку ж ширина дверей, які ви плануєте встановити. Якщо полотно 800 мм, то й проріз варто робити 800 мм.

Розсувні системи найчастіше ми використовуємо Lucido, Hercules, MVM на гумових коліщатках (шуму менше) які підтримують двері до 100 кг, тоді є великий запас міцності.

Шумоізоляція у таких дверей набагато менше, проте вони є. Розсувні двері найчастіше ставлять у зал чи прохідну кімнату, туди? де найчастіше двері відчинені, але іноді їх хотілося б прикрити.

Сьогодні фабрика дверей LEADOR фабричну врізку під фурнітуру не робить (думаємо скоро буде робити). Врізання фурнітури або весь монтаж можна замовити в нашому магазині.

Двері універсальні, і під них піде абсолютно будь-яка фурнітура, проте ми не рекомендуємо використовувати найдешевшу, оскільки вона може провиснути і пошкодити плівку.

Петлі можна встановлювати як накладні, так і врізні, за бажанням.