Гарантії

Гарантія на двері та фурнітуру також необхідні, як і на будь-який товар. І гарантія на двері цілком реальна річ. Виробництво дверей регламентується нормами якості використовуваних матеріалів і сучасних технологій, екологічності та ергономічності в побуті. Дотримання цих норм ми ретельно перевіряємо у виробників дверей і комплектуючих. Тому ми з упевненістю гарантуємо якість дверей, які Вам пропонуємо.

Згідно чинного законодавства України гарантія на двері діє мінімум рік. Однак виробники часто дають більш високий гарантійний термін - до 5 років.

garantija-ukr

Гарантія виробника на виріб (накладки МДФ, каркас двері, покриття)


Гарантія виробника на фурнітуру


Гарантія на вхідні двері та гарантія на міжкімнатні двері надається за умови дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЙТЕ:


Якщо Ви протягом гарантійного терміну виявите в виробі дефекти, що виникли з вини виробника, ми зобов'язуємося усунути їх за свій рахунок протягом 14 робочих днів з моменту отримання письмового повідомлення про виявлені покупцем дефектах або в термін до двох місяців, якщо вироби потрібно повторно виготовляти.